Jdi na obsah Jdi na menu

Napište mně svůj názor. Budu ráda, když zde budu mít možnost číst Vaše příspěvky, připomínky, dotazy a návrhy.

Může zde také třeba doporučit ostaním něco ke čtení!

nemocny

(helena janušová, 6. 6. 2013 13:34)

pani knihovnice prosim vas omluvam se že nedojdu vratit knížky my z jožinkem sme nemocny děkuji helena.janušová

prosim o rezervovani

(Rozina Lidická, 12. 4. 2013 11:05)

Ahoj, moc bych prosila- rada bych si nechala rezervovat cokoliv, co jsem necetla od Elizabeth Peters- omlouvam se, jestli to sem nepatri-ale vzdycky zapomenu. DEKUJI a ZDRAVIm Rozi

Žádost o vypůjčení

(Dosoudil, 15. 1. 2013 9:41)

Prosím o vypůjčení věstníku:
Památky archeologické 42
Roky 1939 - 46
Děkuji Dosoudil

otvírací doba ??

(chrenčík jan , 7. 1. 2012 16:18)

rozhodl jsem se že zajdu v sobotu do knihovny a ono se otvírá jenom přes týden ?! chtěl jsem jen říct že né každý pracuje do tří hodin a taky jsou takoví co pracují přes týden ve světě !

Re: otvírací doba ??

(Věra Prachařová, 7. 1. 2012 20:24)

Dobrý den pane Chrenčík,
knihovna ve Velké nad Veličku nebyla a ani nebude otevřena v sobotu. Sobotní otevření knihoven je jen ve velkých městech. A pokud se dobře díváte na otvírací dobu knihovny, tak v úterý je otevřeno do 16:30 a v pátek do 17:30.
Pokud chcete jít do knihovny v sobotu, tak se musíte přihlásit do knihovny v nějakém větším městě, u nás je to nejblíž Hodonín nebo Uherské Hradiště. Přeji Vám hezký den,
knihovnice ObK Velká nad Veličkou

Re: Re: otvírací doba ??

(chrenčík jan , 8. 12. 2012 20:52)

ON-LINE katalog

(Šrámková , 22. 10. 2012 13:36)

prosím vás jak se zachází s tím katalogem?zkoušela jsem to ale nejde mě to. Děkuju za odpověď =)

Re: ON-LINE katalog

(Prachařová, 22. 10. 2012 13:45)

Dobrý den,
pokud jste vyhledávala v on-katalogu dnes dopoledne, tak mohl být opravdu problém ... v knihovně byl problém s elektrikou, takže on-line katalog nefungoval. Pokud to bylo jindy, nejlepší bude, když se zastavíte v knihovně a ukážu Vám použití on-line katalogu tady. Hezký den, Věra Prachařová

Prázdniny

(Katka U., 11. 7. 2012 11:52)

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda výpůjční doba zůstává přes prázdniny pořád stejná, jako je uvedena zde na stránkách?

Předem děkuji za odpověď.

Re: Prázdniny

(Věra Prachařová, 11. 7. 2012 15:48)

Katko,
ano, výpůjční doba je stejná o prázdninách jako ve školním roce. O případné dovolené Vás budu informovat mejlem (pokud ho máte v programu zadán) a také bude informace zde na stránkách a facebooku knihovny. Hezké prázdniny.

chci se něco zeptat!

(František, 8. 4. 2012 20:05)

můžu na tuto stránku něco napsat třeba nějaké příspěveky,připopínky,dotazy nebo návrhy?

Re: chci se něco zeptat!

(Věra Prachařová, 10. 4. 2012 16:02)

Františku, ano můžeš na tuto stránku napsat své připomínky, příspěvky, dotazy nebo návrhy ... ale musí se týkat knihovny nebo knížek.

CTENARSKE KONTO

(denis vajdik, 24. 3. 2011 19:35)

prosim vas poradte mi ja nevim jak sa podivat na ctenarske konto

Re: CTENARSKE KONTO

(Věra Prachařová, 24. 3. 2011 20:26)

Musíš si otevřít on-line katalog. V On-line katalogu úplně dole (pod tabulkou) najde v řádku text: Vaše čtenřské kontro - klikneš na to a objeví se ti dvě tabulky. Napíšeš tam číslo čtenáře a PIN (pin je z tvého datumu narození). A pak klikneš na kolonku odešli a ihned se ti otevře Tvé čtenářské konto. Pokud budeš chtít, zastav se v pondělí v knihovně, já Ti to ukážu přímo na počítači v knihovně.

klíčování

(Valášková, 15. 4. 2010 17:34)

Spokojené tváře dětí mluví o nadšení dětí,pěkná akce

super